Adres: ul. Małe Garbary 8 lok. B205, 61-756 Poznań

POMOC PRAWNA POZNAŃ

Powrót do strony głównej

SZYBKA POMOC PRAWNA


Nasza Kancelaria Adwokacka z Poznania oferuje klientom kompleksową pomoc prawną – zarówno osobom fizycznym, jak i podmiotom gospodarczym. Współpracujemy z klientami gospodarczymi i indywidualnymi. Oferujemy fachowe doradztwo i wsparcie merytoryczne z wielu dziedzin prawa – zajmujemy się m.in. prawem cywilnym, kontraktowym, spadkowym, konsumenckim i karnym, a także obsługą prawną przedsiębiorstw i windykacją wierzytelności. Prowadzimy spory na etapie sądowym jak i przedsądowym . Udzielamy wsparcia w zakresie odszkodowań g – pomagamy uzyskać jak najkorzystniejsze rekompensaty (odszkodowania, zadośćuczynienia, renty, wynagrodzenia).

Pomoc prawna naszej Kancelarii Adwokackiej może być świadczona na dogodnych dla klienta warunkach – w formie doraźnej, a także stałej obsługi prawnej. Naszym celem jest spełnianie potrzeb i oczekiwań klientów – tak, aby byli zadowoleni ze współpracy. Szerokie spektrum świadczonych przez nas usług obejmuje nie tylko pomoc prawną, ale i doradztwo prawne, sporządzanie umów i opinii prawnych. Możemy reprezentować klientów przed sądami albo organami administracji, prowadzimy mediację w sporach (jeszcze na etapie przedsądowym) oraz oferujemy stałą obsługę prawną przedsiębiorców.

Podchodzimy indywidualnie do każdego klienta – doskonale wiemy, że każda sprawa jest inna. Zawsze skupiamy się na celu określonym przez klienta i oczekiwaniach, o których nas poinformował. Doradzamy najlepiej, jak potrafimy, wykorzystując szeroką wiedzę merytoryczną i niebagatelne doświadczenie. Zawsze podpowiadamy naszym klientom najbardziej korzystne rozwiązania – zwłaszcza, jeśli w grę wchodzą duże sprawy firmowe, oceny ryzyka zawodowego czy prawo kontraktowe.

Nasza Kancelaria Adwokacka zapewnia, iż wszystkie powierzone nam sprawy są prowadzone z należytą starannością. Działamy sprawnie, a jednocześnie skutecznie – tak, aby problem prawny został rozwiązany jak najszybciej i z korzyścią dla klienta. Nasza kancelaria świadczy obsługę prawną dla wszystkich – spółek prawa handlowego, innych jednostek organizacyjnych oraz osób fizycznych prowadzących działalność gospodarczą indywidualnie lub w formie spółki cywilnej. Zapraszamy do zapoznania się z naszą kompleksową ofertą. Obsługujemy Poznań i okolicę – warto nam zaufać.