Adres: ul. Małe Garbary 8 lok. B205, 61-756 Poznań
images

Kancelaria Adwokacka
Piotr Jesiołowski

Kancelaria Adwokacka oferuje kompleksową pomoc prawną osobom fizycznym oraz podmiotom gospodarczym. Stawiamy sobie za cel wychodzenie naprzeciw potrzebom i oczekiwaniom naszych Klientów, w związku z czym forma pomocy prawnej każdorazowo dostosowana jest do potrzeb Klienta i obejmuje szeroki wachlarz świadczonych usług w tym doradztwo prawne, sporządzanie umów i opinii prawnych, reprezentację przed sądami oraz organami administracji, mediację w sporach na etapie przedsądowym oraz stałą obsługę prawną przedsiębiorców.

Podstawowym celem Kancelarii jest dbałość o najwyższą jakość świadczonych usług prawnych, przy uwzględnieniu indywidualnego podejścia do każdej z powierzanych przez Klienta spraw. Skupiamy się na wyznaczonym przez Klienta celu i jego oczekiwaniach. Oceniając ryzyko prawne doradzamy naszym Klientom najbardziej korzystne rozwiązania.

Kancelaria zapewnia, iż wszystkie sprawy prowadzone są z należytą starannością, tak aby powierzony problem prawny rozwiązany został bez zbędnej zwłoki i w sposób najbardziej korzystny dla Klienta.

W pracy zawodowej kierujemy się zasadami etyki zawodowej i godności zawodu, które są dla nas najwyższą wartością.