Adres: ul. Małe Garbary 8 lok. B205, 61-756 Poznań

PRAWO GOSPODARCZE POZNAŃ

Powrót do strony głównej

PRAWO GOSPODARCZE TO NASZA SPECJALNOŚĆ


W naszej Kancelarii Adwokackiej z Poznania oferujemy klientom całościową pomoc prawną, m.in. w zakresie prawa gospodarczego. Nasi adwokaci pomagają osobom fizycznym i podmiotom gospodarczym – współpracujemy z klientami prywatnymi i firmami. Oferujemy rzetelną wiedzę, profesjonalne doradztwo i niemałe doświadczenie – we wszystkich polach aktywności związanych z szeroko pojmowanym prawem gospodarczym. Pomoc prawna w tym zakresie może dotyczyć też windykacji wierzytelności czy oceny ryzyka.

Nasza Kancelaria świadczy kompleksową obsługę prawną dla spółek prawa handlowego, innych jednostek organizacyjnych oraz osób fizycznych prowadzących działalność gospodarczą indywidualnie lub w formie spółki cywilnej. Wsparcie z naszej strony może mieć dowolny charakter. Współpracujemy na dogodnych dla klienta warunkach – w formie doraźnej, a także stałej obsługi prawnej. Każdy pracujący u nas adwokat kieruje się zasadami etyki zawodowej – dlatego warto nam zaufać.

Celem naszej kancelarii jest oferowanie wysokiej jakości usług. Skupiamy się przy tym na indywidualnym podejściu do każdej sprawy. Właśnie tym powinien cechować się każdy dobry adwokat. Prawo gospodarcze to jedna z naszych specjalności, jednak kancelaria Piotr Jesiołowski oferuje szeroki wachlarz usług. Pomagamy m.in. w tworzeniu oraz przekształcaniu spółek handlowych, przygotowujemy statuty, umowy, a także przeprowadzamy procesy przekształceniowe. Zakres naszych działań obejmuje zarówno spółki kapitałowe, jak i osobowe. Prowadzimy bieżącą obsługę korporacyjną przedsiębiorców.

Z nami klient zyskuje pewność, że każda sprawa zostanie podjęta przez doświadczonych profesjonalistów. Stawiamy na wychodzenie naprzeciw oczekiwaniom i potrzebom swoich klientów, którzy mogą liczyć na jasne i przejrzyste wyjaśnienie wszystkich istotnych kwestii. Wykonujemy szeroki zakres usług, które powinien realizować każdy doświadczony i profesjonalny adwokat. Prawo gospodarcze to dziedzina, w której przedsiębiorcy wymagają często bieżącej pomocy. Zajmujemy się więc zarówno przepisami obowiązującymi korporacje, kwestiami związanymi z kontraktami, windykacją należności (sprawami sądowymi i postępowaniami egzekucyjnymi przed komornikiem), jak i rozwiązywaniem sporów.

W ramach naszych działań oferujemy zarówno współpracę doraźną, jak i świadczenie stałych usług. Wszystko zależy od potrzeb danego przedsiębiorstwa. Podstawową misją naszej kancelarii jest zawsze dbałość o jak najwyższą jakość podejmowanych działań. Realizacja potrzeb klienta to jedna z najważniejszych funkcji, które pełni adwokat. Prawo gospodarcze, którym zajmujemy się w Poznaniu, to tylko jedna z podejmowanych przez nas dziedzin. Rozliczenie honorarium dopasowujemy do wymagań i potrzeb klienta. Poznań i okolice to główne obszary, w których obsługujemy klientów gospodarczych i indywidualnych. Zapraszamy do kontaktu i do zapoznania się ze szczegółami oferty na naszej stronie internetowej.